Swift 7

بسیار جمع وجور

شیک بودن وکارآمدی درSwift 7 به حد عالی می رسند، که با شاسی فوق العاده باریک 9.95 میلی متری نمود پیدا می کند. نمای ظاهری وعملکرد دستگاه در لپتاپی که استانداردهای جدیدی از طراحی جمع وجور را ارائه میکند ترکیب می شوند. به لطف این رویکرد مینیمالیستی ازدیدن نمایشگری 14’’ دریک چارچوب کوچکتر لذت ببرید.

92%

نسبت نمایشگر-به-بدنه

890گرم

وزن

9.95

باریکیِ شگفت آور

قابلیت حمل به سبکی پَر

با وزنی معادل فقط 890گرم، Swift7 به طرزی غیرقابل باوری سبک است که اکثر اوقات فراموش میکنید در حال حمل آن هستید. در نتیجه طراحی با دوام آن برای سبک زندگی فعال و پر مشغله امروزه ما، ایده آل است. آلیاژهای با کیفیت عالی منیزیم که در شاسی شیک و براق دستگاه به کار رفته، سبکتر و قوی تر از آلومینیوم با ضخامت مشابه است.

نمایش بدون قاب

طراحی بدون حاشیه هر چهار لبه مانیتور. با وجود پهنای لبه ی چپ/راست فقط 2.57 میلی متر و نسبت صفحه نمایش-به-بدنه 92%، با نمایشگرهای لبه دار خداحافظی کنید. خود را غرق در نمایشگر IPS14 اینچی فول اچ دی کنید. و در آخر به راحتی با صفحه مقاوم و لمسیِ 6 Corning® Gorilla® Glass ارتباط برقرار کنید.

عملکردی بی نظیر درحرکت

به لطف مصرف کم باتری و سبکی باورنکردنی Swift 7، شما می‌توانید به راحتی به تمام کارهای روزانه‌ی خود برسید. عملکرد خود را با پردازنده‌های  8th Gen Intel® Core™ i7 به حداکثر برسانید. با وجود 16گیگابایت RAM و تا 512گیگابایت PCIe SSD، به سرعت و به راحتی فایل‌های کاری خود را نگاه کرده و ویرایش کنید.

طراحی کاربرمحور

هروجهِ Swift7 تجربه ی کاربریِ درجه یکی ارائه می کند. با 12 ساعت عمر باتری به راحتی به استقبال یک روز کاری شلوغ بروید. با فشردن اسکنر اثر انگشت همزمان دستگاه را روشن و به سیستم وارد شوید! و در آخر از تجربه دقیق صفحه لمسی Corning® Gorilla® Glass شگفت زده شوید.

اتصالات سریع

با استفاده از طیف گسترده ای از گزینه های اتصال از جمله 2 پورت USB-C و Thunderbolt™ 3، لپتاپ Swift 7 قادر به اتصال سریع به بسیاری از دستگاه‌های پیشرفته است. برای اطمینان از اینکه می توانید به دستگاههای قدیمی نیز متصل شوید، پورت‌های نسل دوم USB 3.1 و یک درگاه نمایش نیز بهره می برد.

از آنجایی که می‌توانید دیتا را با سرعت 40Gbps انتقال دهید، در نتیجه پشتیبانی از نمایشگرهای وضوح بالا به راحتی امکان پذیر است. سیگنال wireless خود را با استفاده از Gigabit Wi-Fi با تکنولوژی 2*MU-MIMO تقویت کنید.